Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır? Trendyol GO Kazancı 2022

trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır
trendyol araçlı kurye nasıl olunur, trendyol araçlı kurye ne kadar para kazanır
Rate this post

Trendyol firması devamlı motosikletli kurye, ticari araç kuryesi vb. insanları sistemlerine dahil etmektedir. Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır ? Sorusu da bu işe atılmayı düşünen bireylerin sorduğu sorular arasında geliyor. Normal standart kuryeler firmalardan paket başına farklı gelirler alsa da Trendyol firması daha esnek kazanç fırsatı sunmaktadır.

Trendyol kurye maaşı, Trendyol kurye kazancı hakkında merak ettiklerinizi anlatan bir yazı hazırladık. Merak ettiğiniz kurye maaşlarına dair tüm soruları içeriğimizde bulabilirsiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır ?

Trendyol firması kendi kurye dağıtım yapmak yerine kişilerin araçları üzerinden çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Hem onlar zaman ve mekan sorununu aşarken, aracı olanlarda iyi bir kazancı ay içinde yakalıyorlar. Hem de çok fazla kuryeye sahip olması işletmenin büyümesini destekleyen en önemli konulardan biri.

Çünkü çok fazla dışarıdan kurye çalıştırdığı için müşterileri paketlerini en kısa sürede alıyorlar. Buda kendi aracıyla kurye dağıtan kişilere güzel bir kazanç bırakmaktadır. Kurye dağıtımında son dönemlerde gerçekten iyi para var. Özellikle kendi aracıyla dağıtım yapan kişiler, teslimat başına 5-6 TL rakamlarına kadar ödeme almaktadır.

Rakam size ufak görünüyor olabilir. Fakat ay içinde çok fazla teslimat gerçekleştireceğiniz için aylık kazancınızın en az 6 bin ile 12 bin TL arası bir civara ulaşacaktır. Standart motosikletli kurye dışında araçlı kurye yapanlar Trendyol Express adı altında kuryelik yapıyorlar. Onlar araçlı olduğu için daha fazla kuryeyi taşımayı başarıyorlar. Diğerlerine göre kazançları da daha fazla olmaktadır.

trendyol araçlı kurye başvurusu
trendyol araçlı kurye başvurusu, trendyol go ne kadar kazandırıyor

Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır ? Sorusuna bir de motosikletli kuryelerin ne kadar kazandığına bakalım. Özellikle kendi motosikletleriyle Trendyol üzerinden kurye taşıyanların yaklaşık 4 bin lira ile 5500 lira arasında bir kazanç elde ettiği görülmektedir. Asgari ücretin 3000 TL civarında seyrettiği Türkiye’de hiçte az sayılmayan bir rakamdır.

  Acil Para Lazım, Nasıl Nakit Bulabilirim?

Trendyol Araçlı Kurye Başvurusu

Firma devamlı araçlı kurye arayışını sürdürmektedir. Çünkü her geçen gün sipariş sayısı artıyor ve siparişleri ulaştırmaya yeni elemanlar arıyorlar. Kuryelere belirli bir eğitimden geçiren Trendyol onları sonraki aşamada iyi bir kazanç yakalama fırsatı vermektedir. Trendyol firması araçlı kurye başvurusunda sizden aşağıda yer alan bilgileri talep edecektir.

 • Ad Soyad
 • Doğum Yılı
 • Telefon numarası
 • Güncel E-Posta adresi
 • Eğitim seviyesi
 • Yaşadığınız şehir ve İlçe
 • Varsa şirket türü veya TCKN
 • Hizmet vermesi planlanan aracın Türü ve Modeli
 • Dağıtım tecrübenizin olup olmadığı
 • Yukarıdaki bilgilerin istendiği ve şartları karşılıyor olmanız halinde sizinle iletişime geçilmektedir. Başvuru trendyolexpress.com/tasiyici-ol adresi üzerinden yapılmaktadır. Özellikle Trendyol firmasında kuryelik yapmayı planlayanlar buradan başvuru yapıyorlar. Bunun yanında URL üstündeki başvurularda sizden bazı bilgiler daha istenecektir.
 • Temiz bir sabıka kaydınız olmalıdır.
 • Sürücü belgeniz sisteme yüklenmelidir.
 • Aracınızın ruhsatı sisteme girilmelidir.
 • Sürücüye ait güncel bir fotoğraf talep edilebilmektedir.

Bu şartları Trendyola sunarken, fotoğrafınız vesikalık fotoğraf olmalıdır. Net bir görüntü olmasına önem veriyorlar. Çünkü alımlarda işi yapacak olan bireyin fotoğrafı önemli bir etken yaratıyor. Bu nedenle düzgün bir fotoğrafı iletmeye gayret göstermenizi tavsiye etmekteyiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*