QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Rate this post

Çoğu vatandaşımız işi olduğunda bankaya ulaşamamaktan yakınmaktadır.QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda da vatandaşlarımız şikayetçiler.QNB Finansbank müşteri hizmetlerine kısa yoldan kolay bağlanma için bu makaleyi hazırladık.Sizde QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanmak için size vereceğimiz yöntemi deneyin.

 

Banka müşterilerinin hemen hemen hepsinin sitem ettiği konuların başında gelmektedir.Gerektiğinde bankaların müşteri temsilcilerine bağlanamamak.Özellikle acil durumlarda bu durum daha fazla önem kazanmaktadır.Bu uzun süren beklemeler  cebimize de yansımaktadır.Müşteri temsilcilerini ararken ya dakikamız azalır yada paketimizde ki konuşma hakkından fazla fazla harcanır.QNB Finansbank müşteri hizmetlerine sekreter konuşması ve sesli yanıt sistemini beklemeden ulaşmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

 

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

QNB Finansbank 0850 222 0 900 müşteri hizmetleri numarasını arıyoruz.Burada sekreter sizi telefon numaranızdan tanır ve size özel menülere yönlendirir.Burada yapacağınız işlem yoksa direk müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız diğer işlemleri seçerek ana menüye dönmelisiniz.Ana menüden ilk önce  ‘’1’’ tuşuna daha sonra ‘’5’’ tuşuna basarak devam ediyoruz.Burada sizden kredi kartınızın son 4 hanesi istenecek  kredi kartımızın son 4 hanesini tuşluyor ve müşteri hizmetlerine bağlanıyoruz.

 

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri ile yapabileceğiniz bazı işlemler

 

*Telefon bankacılığı sayesinde Kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilir başvurularınızın sonucunu öğrenebilirsiniz.

 

*QNB Finansbank tarafından yapılan güncel kampanyaları dinleyebilirsiniz.

 

*Kredi kartı,Mobil bankacılık ve internet şubesi şifrelerinizi alabilirsiniz.

 

*QNB Finansbank’a ait banka kartı veya kredi kartınız kaybolursa veya çalınırsa müşteri hizmetleri aracılığıyla kullanıma kapattırabilirsiniz.

 

*QNB Finansbank’a ait kredi kartınız veya banka kartınız kaybolursa yenisini talep edebilirsiniz.

 

*Kredi kartınızın çalınması ve şüpheli işlem yapılması durumunda en kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz.

  Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

İLETİŞİME GEÇİN

Konu ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum yap bölümüne yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.En kısa sürede cevap verilecektir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*