Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Banka Var mı?

1/5 - (1 vote)

Kredi notu düşük olan kişilerin kredi çekebilmek için çözümler aradığı   makuldür. bu durumdaki tüketiciler Kredi notuna bakmadan kredi veren banka var mı? araştırmaktadır.

 

Kredi  notu kişilerin bankalarla gerçekleştirdiği olumlu olumsuz finansal işlemlerin yansımasıdır. Kredi  notunuzu düşük olması demek sizin geçmişte kullandığınız kredi kartı Ve kredi gibi ürünlerin geri ödemesinde  sorunlar yaşadığınızı gösterir. Bu durumdaki tüketicilere bankalar kredi vermeye fazla sıcak bakmaz.Kredi  notuna bakmadan kredi veren banka maalesef yoktur.

 

Kredi notuna bakmadan kredi veren banka yoktur fakat düşük kredi notuna kredi  veren bankalar mevcuttur. Eğer kredi notunuz çok düşük seviyelerde değil ise bu bankalara kredi başvurusu yaparak Kredi kullanmanız mümkündür.Bazı bankalar kredi notu düşük tüketicilere yüksek faiz ile kredi imkanı sunmaktadır.Tam tersi kredi notu yüksek olan tüketicileri de düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır.

 

Düşük kredi notu ile nasıl kredi çekilir?

 

Kredi notunu düşük ve bankalar size Kredi vermiyor ise birkaç yöntemi deneyerek kredi çekmeniz mümkündür. Bu yöntemlerden bir tanesi ipek yolu ile kredi çekmektir. Eğer geçmişteki  Banka siciliniz den dolayı kredi çekemiyorsanız üzerinize kayıtlı taşınmaz mal varlığınız var ise ipotek koydurarak kredi çekebilirsiniz.

 

Bunun dışında kredi sicili düzgün ve aylık geliri yüksek bir kişiyi kefil göstererek de kredi çekebilirsiniz. Bu verdiğimiz  yöntemler ile kredi çekme olasılığı bankanın kendi politikalarına bağlıdır.

 

Televizyonlarda ve internet reklamlarında sürekli görmek de olduğumuz Aktif Bank N kolay kredi kampanyası ile  kredi notu düşük olanlara kredi vermektedir.

Aktif Bank N kolay kredi başvurunu www.nkolaykredi.com adresinden yapabilirsiniz.

 

N kolay Kredi faiz oranı,vade farkı,ve taksit tutarının yer aldığı tablo oluşturduk.Tabloda yer alan değerler 10.000 TL N Kolay ihtiyaç kredisi için geçerlidir.

 

  Araç Almak için Kredi Notum Kaç Olmalı?

10.000 TL N Kolay Kredi

 

Kredi Tutarı                  Vade               Faiz Oranı        Taksit Tutarı

10.000 TL                       12 AY %2.39         996,72 TL

 

10.000 TL                       24 AY %2.39         582,11 TL

 

10.000 TL                       36 AY %2.39         449,06 TL

 

10.000 TL                       48 AY %2.39         386,19 TL

 

Kredi notu günümüzde oldukça önem arz etmektedir.Kredi notuna bankaların dışında telefon mağazaları,Beyaz Eşya Mağazaları ve Elektronik Eşya Mağazaları da müşterilerine ürün vermeden önce bakmaktadır.Kredi notunuzu yükseltmek için Düşük Olan Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?2018 adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Konu ile alakalı sormak istediğiniz soruları aşağıda ki yorum yap bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*