İNG Bank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

3/5 - (2 votes)

Telefon bankacılığı hizmeti İNG Bank ve diğer bankalarda da  bulunmaktadır.Bankaların müşteri hizmetleri numarasına bağlanma bazı zamanlar oldukça zor olmaktadır.Bu durumla karşılaşan vatandaşlarımız Müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemi aramaktadır.

 

İNG Bank ve diğer banka müşterileri telefon bankacılığını kullanarak bir çok işlem yaptırmaktadır.Özellikle durum acil ise telefon bankacılığı ile hızlı iletişim kurmak isteriz.Ama bu o kadar da kolay olmayabiliyor. Sekreterin menüleri sayması,menülere girip çıkamama ve sesli yanıt sistemi ile karşılaşmak oldukça can sıkıcı bir durum olmaktadır.Bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler internet üzerinde bu soruna çözüm aramaktadır.Bu vatandaşlarımıza yararlı olması için bu yazımızı hazırladık.

 

İNG Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 

İNG Bank müşteri hizmetlerine zaman kaybetmeden direk bağlanmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra farklı bir birimle görüşmeniz gerekiyorsa bile sizi ya direk bağlar yada yönlendirir.

 

İlk olarak İNG Bank müşteri hizmetleri ‘’0850 222 06 00’’ numarasını arıyoruz.

Sizi tanımak için sizden 4 farklı seçenekten birisini girmenizi istemektedir.

Burada TC Kimlik no,Telefon numaranız,Kredi Kartı numaranızı yada kod numaranızı girmenizi istemektedir.Bu seçeneklerden en kolayı sizin için hangisi ise onu girin.En uygun seçenek herkes için telefon numarası yada TC Kimlik no olabilir.

 

Daha sonra ”3” ve 0” tuşlarına sırasıyla basarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.Müşteri temsilcisine bağlanma süresi müşteri yoğunluğuna göre değişmektedir.

 

Çalıntı kart yada şüpheli işlem bildirimleriniz için müşteri hizmetleri numarasını aradıktan hemen sonra 1 tuşuna basarak direk bağlanabilirsiniz.

 

İNG Bank Müşteri Hizmetleri İle Hangi İşlemler Yapılabilir

 

  • İNG Bank telefon bankacılığı üzerinden kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

 

  • İNG Bank hesabınız üzerinden Eft yada Havale işlemini de müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

 

  • Kredi kartı yada banka kartı şifre işlemlerini,internet bankacılığı ve mobil bankacılık şifre işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirisiniz.

 

  • İNG Bank’a ait güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

  • Kredi kartınızın yada hesabınızın hesap hareketlerini kontrol edebilirsiniz.

 

  Kredi ve Kredi Kartı Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapmalıyım ?

İNG Bank telefon bankacılığı üzerinden daha bir çok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Konu ile alakalı merak ettiklerinizi bizlere yorum bölümüne yorum yazarak iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*