CEPTETEB Gittigidiyor indirim kampanyası

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

2.7/5 - (3 votes)

CEPTETEB Gittigidiyor indirim kampanyası ile 31.05.2018 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde %20 indirim kazan.Kampanya detayları aşağıda yer almaktadır.

 

Kampanya Türkiye ekonomi bankası ile Gittigidiyor arasında  14.12.2017 tarihinde başlatıldı.Kampanyadan yararlanmak için Ana hesabınızın Cepteteb olması gerekmektedir.

Cepteteb hesap kartınızla Gittigidiyor.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde %20’lik indirm yapılmaktadır.%20’lik indirim aylık en fazla 30 TL’ye kadar yapılmaktadır.Toplam Kampanya süresi boyunca yapılacak olan toplam indirim tutarı 100 TL’yi geçmeyecektir.

 

CEPTETEB Gittigidiyor Kampanya Detayları

 

  • TEB’e ait normal hesaplardan yapılan alışverişler kampanya dahilinde değildir.Kampanyadan faydalanmak için kullanacağınız kartınızın ana hesabı Cepteteb’e bağlı olması gerekmektedir.

 

  • Kampanya 14 Aralık 2017 tarihinde başlamış olup 31 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir.

 

  • Kampanya süresince yapacağınız alışverişlerde aylık 30 TL ve kampanya genelinde 100 TL’ye kadar indirim kazanacaksınız.

 

  • Kazanılan indirimler harcama yapıldıktan sonra hesaba geri iade şeklinde yapılmaktadır.Bu ay 100 TL harcadıysanız %20 tutarı yani 20 TL bir sonraki ayın 16’sında Cepteteb hesabınıza yatacak.

 

  • Her ay en fazla 150 TL’lik alışverişinizin %20’lik kısmı iade edilmektedir.150 TL’den daha fazla yapacağınız aylık harcamada 30 TL geri iade yapılacaktır.

 

  • Kampanya gittigidiyor mobil uygulama ve internet sitesinden yapılacak olan alışverişler için geçerlidir.

 

  • Kampanya mücevher,takı kategorisi hariç bütün kategorilerden yapılacak alışverişler için geçerlidir.

 

Kampanya detayları hakkında daha fazla bilgiye CEPTETEB internet sitesinden ulaşabilirsiniz.Kampanya detaylarına gitmek için TIKLAYIN.

 

Eğer Cepteteb’li değilseniz yukarıdaki linke tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Cepteteb’in müşterilerine sunduğu avantajlardan haberdar olmak ve güncel kampanyalardan yararlanmak için Kampanyalar linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Ayrıca Cepteteb hesabından yapılan havale ve eft işlemlerinden ücret alınmamaktadır.Para transferi işlemleri ile alınan masraflar bizlere artı bir yük olmaktadır. Cepteteb sayesinde para gönderme masraflarından kurtulabilirsiniz.

  Ziraat Bankası Eft Saatleri ve Eft Ücreti 2018

Konu ile alakalı merak ettiğiniz soruları bizlere aşağıdaki yorum bölümüne yorum yazarak iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*