Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi
Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi
4/5 - (4 votes)

Bankalar her yıl borç transferi, borç kapatma, kredi taşıma, yapılandırma ve refinansman adı altında krediler veriyor. Bankalar bu kredi olanaklarını, eski kredilerinizi daha cazip oranlarla kendilerine taşımanız için yapıyor. Bu durumda hem siz kazanmış oluyorsunuz hem de bankalar.  Bu yazımızda Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar hangileri onu inceleyeceğiz.  Borç Transferi kredilerinde, başka bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi, kredi kartı borcu, konut kredisi gibi borçlarınızı başka bir bankaya transfer edebiliyorsunuz. Transfer işlemi yapılır yapılmaz banka, borcunuz olan bankaya EFT yapıyor. Yani borcunuz diğer bankada kapatılmış ve yeni bankanıza taşınmış oluyor. EFT’den bazı bankalar ücret almıyor bazı bankalarsa alıyor. O yüzden Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi diye bakarken, hangi bankalardan da EFT ücreti alınmıyor bunu da araştırmak gerekiyor.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi

Kredi Kartı Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Eğer kredi kartı borcunu taşıyacaksanız, EFT doğrudan kredi kartına yapıldığından bankanıza bilgi vermenize gerek kalmıyor.  Ancak kredi kapatacaksanız kesinlikle bankaya ulaşmanız gerekiyor. Aksi durumda ekstra ödemeler meydana gelebiliyor. Kredi kullanmak istediğiniz tüm bankalardan yıllık maliyet oranlarını öğrenmeniz gerek. Ve başka çıkması ihtimal halinde olan ücretleri de sorunuz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi

 

Şimdi Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi onu inceleyelim.  Vakıfbank borç yapılandırma kredisinin özellikleri: Vakıfbank bu krediyi kullanmak isteyen müşterilerine 20 bin liraya kadar, maksimum 18 ay vade yapıyor. Ödemelere 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz.  Taksit miktarları konusunda esneklik sunan banka dilerseniz eşit taksitlerle dilerseniz farklı taksitlerle kredi olanağı sunuyor

  Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018

Denizbank Vakıfbank borç yapılandırma kredisinin özellikleri: Denizbank tüm borçlarınızı tek krediye bağlamanız için bir borç transferi kredisi hazırladı.  “Her derde deva kredi” başlığı ile sunulan kredinin pek bir avantajı olmasa da özelliklerini paylaşalım.

Denizbank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Özellikleri

 

12 aya kadar 1,37 faiz oranı, 12 ila 24 ay arasında 1,47 faiz oranı, 24 ila 36 ay arası ise 1,52 faiz oranı uygulanıyor. Kredinin yıllık maliyet oranı   % 21,40 ile % 23,01 arasında yer alıyor.

Finansbank borç yapılandırma kredisinin özellikleri: Finansbank Borç transferi kredisi ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kredi kartı borcu gibi tüm borçlarınızı tek bir hesapta toplamanız mümkün.  Konut Kredisi ve KMH kredileri transfer edemiyorsunuz.  Transfer ettiğiniz kredinin tamamına kredi çekebiliyorsunuz. Kredinizin bir kısmını transfer etmenize banka müsaade etmiyor. Maksimum 36 ay vade veriyor.

5 bin ila 10 bin lira arasında kredi çekebilme imkanı(büyük rakamlar için şubeye gitme zorunluluğu var)

% 1,15 ila % 1,60 arasında faiz oranları

% 18,48 ile % 26,40 arasında değişen yıllık maliyet oranları

Borç transferi esnasında EFT Ücreti almıyor.

5030’a T.C. kimlik numarası yollayarak ön başvuru yapabiliyorsunuz

Odeobank  borç yapılandırma kredisinin özellikleri: Odeabank borç transferi kampanyası ile tüm borçlarınız tek kalemde ödeyip, tek bir noktadan borçlarınızı takip edebilirsiniz.

Odeabank borç transferi kampanyası özellikleri

 

Odeabank borç transferi faiz oranı:  15 bin lira için 36 ay vade ile % 1,39 faiz oranı, 30 bin lira için 36 ay vade ile % 1,29 faiz oranı, 60 bin lira için 36 ay vade ile % 1,19 faiz oranıyla kredi veriyor.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi cevabına bir eklenecek son banka daha Akbank’tır. Akbank borç yapılandırma kredisinin özellikleri: Akbank borç transferi kredisi, diğer bankaların aksine, konut kredisi transferi için çıkarılmış bir üründür. Bu üründe başka bankalardaki konut kredilerinizi Akbank’a taşıyabilir, konut kredinizi yapılandırabilirsiniz.

  Destek Capital Nasıl Bir Firma

Akbank Borç Transferi Kredisi Özellikleri

 

Konut kredisi için kullandırılıyor. Aylık sabit gelir aranmaktadır. Serbest çalışanlar için gelir belgesi istenmektedir. Faiz oranı % 1,05’tir. 120 ay vadede yıllık maliyet oranı  % 12,95. 12 ay için yıllık maliyet oranı % 15,25’dir.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*