32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka 2020

4.3/5 - (6 votes)

Çoğu mevduat hesabı sahiplerinin bildiği üzere, mevduat ürünlerine ait bir çok Bankanın uygulamış olduğu hoş geldin faizleri bulunmaktadır. Bu faiz oranları ise normal faiz oranlarına göre oldukça yüksek ve bu yükseklik kar kazancınızı yükselten cinsten olarak tabir edilebilir. Bu nedenle bankalardan vadeli mevduat faizi hizmet almadan önce bir çok bankanın hoş geldin faizi oranlarını inceleyerek bir hesap açmanız uygun olacaktır. Bunun yanı sıra standart faiz oranlarına bakmak da gerekiyor. Bankaların sunmuş olduğu hoş geldin faizlerinin süreleri birbirinden oldukça farklıdır.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Bazı bankalar 30 gün süreyle hoş geldin faiz sunarken, bazı bankalar ise bir yıl boyunca hoş geldin faizi sunmaktadır. Bazı bankalar yüksek faiz oranlarıyla hoş geldin faizi sunarken bazı bankalar daha düşük miktarda sunabilmektedir. 1 Mayıs 2019 tarihi itibari ile alakalı olarak bazı faiz oranlarını şekilde aktarabiliriz. İNG bank hoş geldin bir yıl boyunca, Alternatif bank bu hesap 90 gün, HSBC modern hesap 30 gün, Denizbank hoş geldin 90 gün, Vakıfbank arı hesabı 100 gün, Burgan bank güldüren hesap 90 gün, Akbank direkt hoş geldin 90 gün, QNB Finans bank çift sarılı 45 gün olarak faiz oranları sunulmaktadır.

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka

Yüksek mevduat faizi veren bankalara üstteki yazımızda belirttik. Peki 32 günlük en yüksek faiz veren bankalar hangileridir? Bu yazımızda birazda bunlardan bahset edeceğiz. 32 gün en yüksek faiz veren bankaları sizler için derledik. 2019 yılı itibari ile en yüksek faiz oranı veren bankalar şu şekilde hesaplanabilir. Öncelikle karşılaştırma sitelerine giriş sağlayarak güncel olarak mevduat faizlerini karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle size en uygun olan faiz oranını belirleyerek kar sağlayabilirsiniz.

  Havale ve Eft Ücreti Almayan Bankalar Listesi

2019 yılı itibari ile 32 günlük en yüksek faiz veren bankalar ise şu şekilde belirtilebilir. 32 günlük en yüksek faiz veren banka en başta FIBA bank olarak belirtilebilir. Bunu takiben Alternatif bank ikinci olarak ifade edilebilir. Bunu ING bank takip etmektedir. Sizlerde kendinizi uygun bankayı belirleyerek kar sağlayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*